З нагоди Міжнародного олімпійського дня у Берестинській громаді за ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області було проведено низку спортивно-масових заходів, які об’єднали дітей, молодь та дорослих навколо спорту, здорового способу життя та олімпійських цінностей.
Учасники мали змогу випробувати свої сили у турнірах і змаганнях з волейболу 🏐, футболу ⚽️, шашок-64, а також долучитися до легкоатлетичного забігу 🏃♀️🏃. Кожен старт став не лише спортивним випробуванням, а й можливістю проявити характер, наполегливість, силу волі та прагнення до перемоги.
Протягом дня спортивні майданчики були наповнені щирими емоціями, азартом, підтримкою та радістю від спільних досягнень. Учасники демонстрували не лише майстерність, а й справжню повагу до суперників, взаєморозуміння та командний дух.
Саме такі заходи допомагають популяризувати головні олімпійські цінності — дружбу, повагу та прагнення до досконалості. Вони надихають молоде покоління вірити у власні сили, ставити амбітні цілі та впевнено рухатися до їх досягнення.
Щиро вітаємо переможців і призерів змагань та дякуємо всім учасникам за активність, спортивний характер і чудовий настрій!
Окремі слова вдячності тренерам, інструкторам, суддям та вболівальникам, які зробили ці спортивні події яскравими, змістовними та незабутніми.
Висловлюємо щиру подяку міському голові Світлані Кривенко за постійну підтримку та сприяння розвитку спорту в громаді, а також директору Берестинської ДЮСШ Володимиру Прохватилу за допомогу в організації заходів.
Нехай олімпійські цінності — повага, дружба та прагнення до досконалості — надихають кожного на нові досягнення, а спорт дарує здоров’я, енергію, впевненість у власних силах та нові перемоги!
💙💛 І, звичайно, не припиняємо дякувати Збройним Силам України, завдяки яким маємо можливість проводити спортивні заходи, навчатися, працювати та виховувати майбутніх чемпіонів. Слава Україні!







